
Tijdens mijn studie Bedrijfskunde heb ik mij verdiept in onder meer financiële sturing, organisatieontwikkeling en strategisch management. Deze kennis heb ik vervolgens in de praktijk gebracht in mijn rol als general manager, waar ik eindverantwoordelijk was voor zowel het financiële resultaat als de operationele processen van vijf horecazaken. De overstap naar een analytische functie voelt voor mij logisch. Ik ben leergierig en sociaal sterk en durf zeker tegenspraak te geven wanneer dit nodig is.
Over mij
Tijdens mijn studie Bedrijfskunde heb ik mij verdiept in onder meer financiële sturing, organisatieontwikkeling en strategisch management. Deze kennis heb ik vervolgens in de praktijk gebracht in mijn rol als general manager, waar ik eindverantwoordelijk was voor zowel het financiële resultaat als de operationele processen van vijf horecazaken. Hierbij werkte ik dagelijks met data, stuurde ik op KPI’s, maakte ik financiële analyses in Excel, en optimaliseerde ik de bedrijfsprocessen. Denk aan personeelsplanning, voorraadbeheer en klanttevredenheid. Ook hield ik mij bezig met het uitrollen van nieuwe systemen en procedures. Ik werkte veel met stakeholders: van medewerkers op de vloer tot externe leveranciers en eigenaren.
De overstap naar een analytische functie voelt voor mij logisch. Ik ben leergierig en sociaal sterk en durf zeker tegenspraak te geven wanneer dit nodig is.
Ik heb onlangs certificaten behaald in Excel, SQL en Power BI, om mijn data-analyse vaardigheden nog meer te versterken. Ik geloof dat deze kennis, samen met mijn ervaring met het optimaliseren van processen en het sturen op resultaat, goed van pas zal komen binnen de financiële sector.